HAKKIMIZDA

Tek Kardeşler Metal 1972 yılında Mehmet Tek ve ortağı ile kurulmuştur. 1993 yılında Mehmet Tek ortağından ayrılarak metal piyasasındaki yoluna oğulları Yakup, İbrahim ve Zekeriya ile birlikte devam etme kararı almıştır.

Firmamız kurucusu Mehmet Tek’in doğru ve dürüst çalışma politikasını kurulduğu günden itibaren benimsemiş ve günümüze kadar büyüyerek gelmiştir.

Metal piyasasında büyük bir prestije ve söz hakkına sahip olan Tek Kardeşler Metal, bulunduğu sektörde güvenilir bir çözüm ortağıdır.

Firmamız bilgi birikimi ve teknolojisini, yaptığı yeni yatırımlarla kusursuz biçimde bütünleştirerek müşteri memnuniyeti ve sosyal sorumluluk odaklı yönetim anlayışı ve tedarikçisi olduğu firmalardan almakta olduğu destekle müşteri ağını her geçen gün genişletmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Metal piyasasındaki gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürünler sunmak ve sosyal sorumluluk bilincine sahip yapımızla metal sektörünün liderleri arasındaki yerimizi korumaktır.

 

MİSYONUMUZ

Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.